Stafbureau


Voor de ondersteuning van  de scholen is een stafbureau ingericht. Naast ondersteuning via het staf-bureau is een aantal administratieve werkzaamheden uitbesteed bij administratiekantoor Driessen.

Algemeen directeur (AD)
Albert Eising:  
a.eising@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


(Passend) Onderwijs | Kwaliteitszorg | wnd AD
Jan Timmer:  
j.timmer@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma en di)


Secretariële ondersteuning
Alette Antoons: 
administratie@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en wo mid)

Coördinator ondersteuningsteam
Nettie Feenstra:  
n.feenstra@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di)


Personeelsadviseurs
Suzan Peeters:  
s.peeters@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di, do, vr.ocht)
José Hars:  
j.hars@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m do alleen de ochtenden)


Personeels- en salarisadministratie
Jan Kees Tel:  
j.k.tel@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Adviseur huisvesting
Annette van der Aa:  
a.vanderaa@onderwijs-noordenveld.nl

(aanwezig: di en do)


Stagebegeleiding, begeleiding startende leerkrachten, coördinatie schoonmaak
Nanda Versnel: n.versnel@onderwijs-noordenveld.nl
Aanwezig: ma t/m donderdag




 
  

Zoeken
OPO​​Noordenveld
​​Groene Zoom 16
9301 SJ  Roden
Postbus 21
9300 AA  Roden
050-4065780