Stafbureau


Voor de ondersteuning van  de scholen is een stafbureau ingericht. Naast ondersteuning via het stafbureau is een aantal administratieve werkzaamheden uitbesteed bij administratiekantoor Helder Onderwijs.

Algemeen directeur (AD)
Albert Eising:  
a.eising@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


(Passend) Onderwijs en kwaliteitszorg / wnd AD
Jan Timmer:  
j.timmer@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en vr)


Secretariële ondersteuning
Alette Antoons: 
administratie@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di en wo mid)

Coördinator ondersteuningsteam
Nettie Feenstra:  
n.feenstra@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: di)


Personeelsadviseurs
Suzan Peeters:  
s.peeters@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma, di, do, vr.ocht)
José Hars:  
j.hars@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m do alleen de ochtenden)


Personeels- en salarisadministratie
Jan Kees Tel:  
j.k.tel@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma t/m vr)


Adviseur huisvesting
Theo Sieling:  
t.sieling@onderwijs-noordenveld.nl
(aanwezig: ma en wo)


Stagebegeleiding, begeleiding startende leerkrachten, coördinatie schoonmaak
Nanda Versnel: n.versnel@onderwijs-noordenveld.nl
Aanwezig: ma t/m donderdag




 
  

Zoeken
OPO​​Noordenveld
​​Groene Zoom 16
9301 SJ  Roden
Postbus 21
9300 AA  Roden
050-4065780